z Cudy GS1020PS2: 18 портов суич с 16 x 10/100/1000 Mbps PoE порта + 2 x 1 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-16. Общ PoE капацитет 200 W | Geovision.bg
Добре дошли в първият и най-голям онлайн магазин за видеонаблюдение в България Geovision.bg във Facebook
Меню

СИСТЕМИ ЗА ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ
HD-TVI и IP охранителни камери,
видеорекордери и аксесоари

062 603410
088 9222552
087 7477257

Cudy GS1020PS2: 18 портов суич с 16 x 10/100/1000 Mbps PoE порта + 2 x 1 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-16. Общ PoE капацитет 200 W

Този продукт е на промоция от 01.06.2024 г. до 30.06.2024 г. и можете да го закупите с отстъпка от 60.00 лв.
Цената на продуктът е фиксирана и НЕ участва в общите отстъпки на сайта!

-16.67%
Cudy GS1020PS2: 18 портов суич с 16 x 10/100/1000 Mbps PoE порта + 2 x 1 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-16. Общ PoE капацитет 200 W
Cudy GS1020PS2: 18 портов суич с 16 x 10/100/1000 Mbps PoE порта + 2 x 1 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-16. Общ PoE капацитет 200 WCudy GS1020PS2: 18 портов суич с 16 x 10/100/1000 Mbps PoE порта + 2 x 1 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-16. Общ PoE капацитет 200 WCudy GS1020PS2: 18 портов суич с 16 x 10/100/1000 Mbps PoE порта + 2 x 1 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-16. Общ PoE капацитет 200 WCudy GS1020PS2: 18 портов суич с 16 x 10/100/1000 Mbps PoE порта + 2 x 1 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-16. Общ PoE капацитет 200 W

Арт. №: GS1020PS2
Тегло: 3.000 кг.
Марка: Cudy

Гаранция:




цена с ДДС: 360.00 лв.
цена с ДДС: лв.  

В наличност

 бр. 

Цени за доставка доставка с Ekont доставка със Speedy
- до офис на куриерска фирма:
7.32 лв. 6.11 лв.
- до посочен от Вас адрес
11.96 лв. 13.11 лв.
Описание

Cudy GS1020PS2: 18 портов суич с 16 x 10/100/1000 Mbps PoE порта + 2 x 1 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-16. Общ PoE капацитет 200 W

PoE standart: IEEE 802.3af/at.
Port type: RJ45.
PoE Voltage: DC48-55V.
MAC address table: 8 K.
Optical:
MultiMode Fiber
: 850 nm, 1310 nm, Transmission Distance: 550 m/2 Km.
Single-Mode Fiber: 1310nm, 1550nm,  Transmission Distance: 20/40/60/80/100/120 km
Network Media: 10BASE-T: Cat.5E UTP(≤250 m), 100BASE-TX: Cat.5E UTP (≤100 m) 1000BASE-TX: Cat.5E UTP (≤100 m)
Bandwidth: 52 Gbps.
Packet Forwarding Rate: 38.7 Mpps.
Packet Buffer Memory: 4M
RJ-45 LINK indicator: Lighting - 1000M Connect, Un-Light - 100M or Disconnect
RJ-45 ACT indicator: Lighting - Connecting, Flashing - Data Transmit, Un-Light - Disconnect
PoE Pin Assignment: 1/2(+), 3/6(-).
DIP Switch: Default/Extend/VLAN.
Transmission distance: 100 meters RJ45
Захранване: вградено AC230V.
Размери: 440x204x44 mm.
Работна температура: -20°C ~ +50°C.
Тегло: 3 kg.
Lightning protection: contact 6KV, air 8KV
Пълна съвместимост с IP камери HIKVISION.
Метален корпус.
Планки за монтаж в комуникационен шкаф.

3 Режима на работа:

  • Default - Всички портове комуникират помежду си. Пренос на Ethernet+PoE до 100 метра с 1 Gbps
  • VLAN - PoE портовете са изолирани, но комуникират с ъплинк. Пренос на Ethernet+PoE до 100 метра с 1 Gbps
  • Extend/CCTV - Портове от 9 до 16 поддържат пренос на Ethernet + PoE до 250 метра с 10 Mbps

Cudy GS1020PS2: 18 портов суич с 16 x 10/100/1000 Mbps PoE порта + 2 x 1 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-16. Общ PoE капацитет 200 W

Cudy GS1020PS2: 18 портов суич с 16 x 10/100/1000 Mbps PoE порта + 2 x 1 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-16. Общ PoE капацитет 200 W






 Брошура с пълни технически характеристики в PDF формат




Параметри
Производител: Cudy
Общ брой портове: 18
Брой PoE RJ45 порта: 16
Скорост на PoE портовете: 10/100/1000 Mbps
Капацитет на PoE портовете: до 30 W на порт
Поддържани PoE стандарти: IEEE802.3af/at
Брой UpLink RJ45 портове: 0
Скорост на UpLink портовете: 0
Брой SFP UpLink портове: 2
Скорост на SFP UpLink портовете: 1 Gbps
Общ PoE капацитет: 200 Watt
Максимално разстояние за пренос на Ethernet и PoE: до 100 метра със 1 Gbps, в EXTENDED режим до 250 метра с 10 Mbps
Вградена гръмозащита: Да, 6 kV
Материал на корпуса: метален
Hi-PoE поддръжка: НЕ
Управляем: НЕ




Рейтинг
Все още няма оценка





Ревюта

  Оцени този продукт  


Име*
E-mail*
Коментар


Този продукт е добавен в сайта на 28.11.2023 г.
Последна актуализация на продукта на 24.04.2024 г.


« назад