Добре дошли в първият и най-голям онлайн магазин за видеонаблюдение в България Geovision.bg във Facebook
Меню

СИСТЕМИ ЗА ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ
HD-TVI и IP охранителни камери,
видеорекордери и аксесоари

062 603410
088 9222552
087 7477257

Cudy FS1026PS1: 27 портов суич с 24 x 10/100 Mbps PoE порта + 2 x 10/100/1000 Mbps uplink порта + 1 x 1.25 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-24. Общ PoE капацитет 300 W

Cudy FS1026PS1: 27 портов суич с 24 x 10/100 Mbps PoE порта + 2 x 10/100/1000 Mbps uplink порта + 1 x 1.25 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-24. Общ PoE капацитет 300 W
Cudy FS1026PS1: 27 портов суич с 24 x 10/100 Mbps PoE порта + 2 x 10/100/1000 Mbps uplink порта + 1 x 1.25 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-24. Общ PoE капацитет 300 WCudy FS1026PS1: 27 портов суич с 24 x 10/100 Mbps PoE порта + 2 x 10/100/1000 Mbps uplink порта + 1 x 1.25 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-24. Общ PoE капацитет 300 WCudy FS1026PS1: 27 портов суич с 24 x 10/100 Mbps PoE порта + 2 x 10/100/1000 Mbps uplink порта + 1 x 1.25 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-24. Общ PoE капацитет 300 WCudy FS1026PS1: 27 портов суич с 24 x 10/100 Mbps PoE порта + 2 x 10/100/1000 Mbps uplink порта + 1 x 1.25 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-24. Общ PoE капацитет 300 W

Арт. №: FS1026PS1
Тегло: 2.400 кг.
Марка: Cudy

Гаранция:




цена с ДДС: лв.  

В наличност

 бр. 

Цени за доставка доставка с Ekont доставка със Speedy
- до офис на куриерска фирма:
7.32 лв. 4.39 лв.
- до посочен от Вас адрес
11.96 лв. 8.61 лв.
Описание

Cudy FS1026PS1: 27 портов суич с 24 x 10/100 Mbps PoE порта + 2 x 10/100/1000 Mbps uplink порта + 1 x 1.25 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-24. Общ PoE капацитет 300 W

PoE standart: IEEE 802.3af/at.
Port type: RJ45.
PoE Voltage: DC48-55V.
MAC address table: 2 K.
Optical:
MultiMode Fiber
: 850 nm, 1310 nm, Transmission Distance: 550 m/2 Km.
Single-Mode Fiber: 1310nm, 1550nm,  Transmission Distance: 20/40/60/80/100/120 km
Network Media: 10BASE-T: Cat.6 UTP(≤250 m), 100BASE-TX: Cat.5E UTP (≤100 m) 1000BASE-TX: Cat.5E UTP (≤100 m)
Bandwidth: 10.8 Gbps.
Packet Forwarding Rate: 8 Mpps.
Packet Buffer Memory: 1M
RJ-45 LINK indicator: Lighting - 1000M Connect, Un-Light - 100M or Disconnect
RJ-45 ACT indicator: Lighting - Connecting, Flashing - Data Transmit, Un-Light - Disconnect
PoE Pin Assignment: 1/2(+), 3/6(-).
DIP Switch: OFF/Extend/VLAN.
Transmission distance: 100 meters RJ45
Захранване: вградено AC230V.
Размери: 320x210x46 mm.
Работна температура: -20°C ~ +50°C.
Тегло: 2.4 kg.
PoE watchdog на портове 1-24: непрекъснат мониторинг и автоматично рестартиране на IP камери, които не реагират.
Пълна съвместимост с IP камери HIKVISION.
Метален корпус.
Планки за монтаж в комуникационен шкаф.

3 Режима на работа:

  • OFF - Всички портове комуникират помежду си. Пренос на Ethernet+PoE до 100 метра със 100 Mbps
  • VLAN - PoE портовете са изолирани, но комуникират с ъплинк. Пренос на Ethernet+PoE до 100 метра със 100 Mbps
  • Extend/CCTV - Портове от 1 до 24 поддържат пренос на Ethernet + PoE до 250 метра с 10 Mbps

Cudy FS1026PS1: 27 портов суич с 24 x 10/100 Mbps PoE порта + 2 x 10/100/1000 Mbps uplink порта + 1 x 1.25 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-24. Общ PoE капацитет 300 W

Cudy FS1026PS1: 27 портов суич с 24 x 10/100 Mbps PoE порта + 2 x 10/100/1000 Mbps uplink порта + 1 x 1.25 Gbps SFP uplink порт. До 30 W на PoE портове 1-24. Общ PoE капацитет 300 W






 Брошура с пълни технически характеристики в PDF формат




Параметри
Производител: Cudy
Общ брой портове: 27
Брой PoE RJ45 порта: 24
Скорост на PoE портовете: 10/100 Mbps
Капацитет на PoE портовете: до 30 W на порт
Поддържани PoE стандарти: IEEE802.3af/at
Брой UpLink RJ45 портове: 2
Скорост на UpLink портовете: 10/100/1000 Mbps
Брой SFP UpLink портове: 1
Скорост на SFP UpLink портовете: 1.25 Gbps
Общ PoE капацитет: 300 Watt
Максимално разстояние за пренос на Ethernet и PoE: до 100 метра със 100 Mbps, в EXTENDED режим до 250 метра с 10 Mbps
Вградена гръмозащита: НЕ
Материал на корпуса: метален
Hi-PoE поддръжка: НЕ
Управляем: НЕ




Рейтинг
Все още няма оценка





Ревюта

  Оцени този продукт  


Име*
E-mail*
Коментар




Имаме подходящи кримпнати LAN кабели

Имаме подходящи кримпнати LAN кабели

Кабелите са медни, заводски кримпнати с RJ45 букси. Подходящи са за свързване във всякакви компютърни LAN мрежи, IP камери, видеорекордери, суичове, рутери и др.
Могат да се използват и в комбинация с PoE захранващи суичове и инжектори. Връзките с тези кабели, винаги са надеждни и сигурни.
Предлагат се с дължина: 1, 1.5, 3, 5, 10, 15, 20 и 30 метра.

ИЗБЕРЕТЕ КРИМПНАТИ LAN КАБЕЛИ ОТ ТУК




Този продукт е добавен в сайта на 28.11.2023 г.
Последна актуализация на продукта на 01.12.2023 г.


« назад