Добре дошли в първият и най-голям онлайн магазин за видеонаблюдение в България Geovision.bg във Facebook
Меню

СИСТЕМИ ЗА ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ
HD-TVI и IP охранителни камери,
видеорекордери и аксесоари

062 603410
088 9222552
087 7477257

SFP оптичен модул UTEPO SFP-1.25G-20KM: Single mode, Dual fiber, 1.25 Gbps/20 km, LC/PC сокет, 1310 nm

SFP оптичен модул UTEPO SFP-1.25G-20KM: Single mode, Dual fiber, 1.25 Gbps/20 km, LC/PC сокет, 1310 nm

Арт. №: SFP-1.25G-20KM
Тегло: 0.150 кг.
Марка: UTEPO

Гаранция:




цена с ДДС: лв.  

В наличност

 бр. 

Цени за доставка доставка с Ekont доставка със Speedy
- до офис на куриерска фирма:
5.00 лв. 3.35 лв.
- до посочен от Вас адрес
6.20 лв. 6.95 лв.
Описание

SFP оптичен модул UTEPO SFP-1.25G-20KM: Single mode, Dual fiber, 1.25 Gbps/20 km, LC/PC сокет, 1310 nm

 

Power

Power Supply

The Host Power Supply

Voltage Range

DC 3.15V~3.45V

Consumption

1W

Optical Characteristics

Optical Wave Length

1310nm

Emission Light Power

-8~-3dBm

Receiver Sensitivity

-24 dBm

Transmission Characteristics

Optical Fiber Type

Single mode 9/125um

Optical Fiber Port

LC

Transmission Distance

Single mode 20km

Protection

ESD

1a contact discharge 3 level

1b air discharge 3 level

Per:IEC61000-4-2

Environmental

Working Temperature

0℃~70℃

Storage Temperature

-40℃~70℃

Humidity

0~95%

Mechanical

Dimension (L×W×H)

55.4mm × 13.7mm × 6.25mm

Material

Stainless steel

Color

White

Weight

17g

 



Рейтинг
Все още няма оценка



Ревюта

  Оцени този продукт  


Име*
E-mail*
Коментар


Този продукт е добавен в сайта на 10.01.2019 г.
Последна актуализация на продукта на 10.01.2019 г.


« назад