Добре дошли в първият и най-голям онлайн магазин за видеонаблюдение в България Geovision.bg във Facebook
Меню

СИСТЕМИ ЗА ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ
HD-TVI и IP охранителни камери,
видеорекордери и аксесоари

062 603410
088 9222552
087 7477257

Медиа конвертор за пренос на видео и данни по оптичен кабел до 20 км с PoE+ UTEPO UOF7301E-POE

Медиа конвертор за пренос на видео и данни по оптичен кабел до 20 км с PoE+ UTEPO UOF7301E-POE
Медиа конвертор за пренос на видео и данни по оптичен кабел до 20 км с PoE+ UTEPO UOF7301E-POEМедиа конвертор за пренос на видео и данни по оптичен кабел до 20 км с PoE+ UTEPO UOF7301E-POE

Арт. №: UOF7301E-POE
Тегло: 0.300 кг.
Марка: UTEPO

Гаранция:




цена с ДДС: лв.  

В наличност

 бр. 

Цени за доставка доставка с Ekont доставка със Speedy
- до офис на куриерска фирма:
3.80 лв. 3.05 лв.
- до посочен от Вас адрес
6.00 лв. 6.70 лв.
Описание

Медиа конвертор за пренос на видео и данни по оптичен кабел до 20 км с PoE+ UTEPO UOF7301E-POE: Ethernet порт + 1 x Fiber optic порт (SFP), 10/100Mbps full/half duplex, Ethernet port transmission distance 100 m, Fiber Port Bandwidth 155 Mbps, automatic MDI/MDIX, PoE+ поддръжка IEEE 802.3af/at, за монтаж на стена или din шина, алуминиев корпус, вградена гръмозащита, DC48-55V 3W, със захранващ адаптер.

Медиа конвертор за пренос на видео и данни по оптичен кабел до 20 км с PoE+ UTEPO UOF7301E-POE

  • 100Mbps 1 fiber port and1 Ethernet port which can converter between network data, fiber optic and power;
  • Ethernet port with PoE, support IEEE802.3 af/at standard, maximum 30W output.
  • Use SFP optical module, support hot plug and different SFP module optional;
  • Compatible with IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX/FX Ethernet standard;
  • Support 10/100Mbps full/half duplex auto adaptation, support auto MDI/MDIX;
  • Excellent circuit isolation protection, effectively improve lightning protection, ESD and antiinterference ability;
  • Dynamic LED indicator, real-time display current working status, provide simple working status tips and trouble shooting;
  • Support DC48V~57V wide range voltage input;
  • Delicate aluminum MIT structure design, easily install in rack, desktop and wall.

 

Power

Power Supply

Power Adapter

Voltage Range

DC48V~57V

Consumption

<3W

Ethernet Port

Ethernet Port

Ethernet port: 10/100Mbps

Transmission Distance

Ethernet port: 0~100m

PoE

PoE Protocol

IEEE802.3af/at

PoE Power Supply

End-span

PoE Power Consumption

≤30W

Fiber Port

Fiber Port

SFP module, LC connector

Bandwidth

155Mbps

Transmission Distance

Depend on SFP module performance

Network

Compatible with

IEEE802.3 10BASE-T,
IEEE802.3u 100BASE-TX/FX

LED Status Indicator

Power

1 Green light

Ethernet

Green light on the RJ 45 Socket

Fiber

Link, SD, FED (3 green lights)

Protection

ESD

Level 3, Per: IEC61000-4-2

Lightning Protection

Level 3, Per: IEC61000-4-5

Environment

Working Temperature

0℃~55℃

Storage Temperature

-40℃~85℃

Humidity (Non-condensing)

0~95%

Mechanical

Dimension (L×W×H)

103mm × 82mm × 25mm

Material

Aluminum Alloy

Color

Black

Weight

172g

 





Този продукт е добавен в сайта на 10.01.2019 г.
Последна актуализация на продукта на 10.01.2019 г.


« назад