z Медиа конвертор за пренос на Ethernet по оптичен кабел до 25 км Wi-Tek: WI-MC101M. 1 х 10/100 Mbps Ethernet порт RJ45 + 1 x 100 Mbps Fiber optic порт (SC). Комплект приемник и предавател | Geovision.bg
Добре дошли в първият и най-голям онлайн магазин за видеонаблюдение в България Geovision.bg във Facebook
Меню

СИСТЕМИ ЗА ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ
HD-TVI и IP охранителни камери,
видеорекордери и аксесоари

062 603410
088 9222552
087 7477257

Медиа конвертор за пренос на Ethernet по оптичен кабел до 25 км Wi-Tek: WI-MC101M. 1 х 10/100 Mbps Ethernet порт RJ45 + 1 x 100 Mbps Fiber optic порт (SC). Комплект приемник и предавател

Този продукт е на промоция от 01.06.2024 г. до 30.06.2024 г. и можете да го закупите с отстъпка от 18.00 лв.
Цената на продуктът е фиксирана и НЕ участва в общите отстъпки на сайта!

-19.35%
Медиа конвертор за пренос на видео и данни по оптичен кабел до 25 км Wi-Tek: WI-MC101M - 100 Mbps
Медиа конвертор за пренос на видео и данни по оптичен кабел до 25 км Wi-Tek: WI-MC101M - 100 MbpsМедиа конвертор за пренос на видео и данни по оптичен кабел до 25 км Wi-Tek: WI-MC101M - 100 MbpsМедиа конвертор за пренос на видео и данни по оптичен кабел до 25 км Wi-Tek: WI-MC101M - 100 MbpsМедиа конвертор за пренос на видео и данни по оптичен кабел до 25 км Wi-Tek: WI-MC101M - 100 MbpsМедиа конвертор за пренос на видео и данни по оптичен кабел до 25 км Wi-Tek: WI-MC101M - 100 MbpsМедиа конвертор за пренос на видео и данни по оптичен кабел до 25 км Wi-Tek: WI-MC101M - 100 Mbps

Арт. №: WI-MC101M
Тегло: 0.400 кг.
Марка: Wi-Tek

Гаранция:




цена с ДДС: 93.00 лв.
цена с ДДС: лв.  

В наличност

 бр. 

Цени за доставка доставка с Ekont доставка със Speedy
- до офис на куриерска фирма:
6.13 лв. 4.39 лв.
- до посочен от Вас адрес
7.68 лв. 8.61 лв.
Описание

Медиа конвертор за пренос на Ethernet по оптичен кабел до 25 км Wi-Tek: WI-MC101M. 1 х 10/100 Mbps Ethernet порт RJ45 + 1 x 100 Mbps Fiber optic порт (SC). Комплект приемник и предавател

Network standart: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u.
Wave Length: 1310nm Tx/1550nm Rx.
Network Media 100BASE-T: UTP category 5, 5e cable maximum 100m EIA/TIA- 568 100Ω STP maximum 100m
Network Media 100BASEFX: Single-mode Fiber.
Connector: RJ-45 Auto MDI/MDIX, 10/100 Mbps; Fiber SC 100 Mbps.
Ethernet port transmission distance: 100 m.
LED Indicator: PWR, Link/Act.
Корпус: Алуминиев.
Захранване: DC5V 1A с включен захранващ адаптер.
Размери: 94.5x73.0x27.0 mm.
Работна температура: 0°C ~ +40°C.

Медиа конвертор за пренос на видео и данни по оптичен кабел до 25 км Wi-Tek: WI-MC101G, 1 Gbps






 Брошура с пълни технически характеристики в PDF формат






Рейтинг
Все още няма оценка





Ревюта

  Оцени този продукт  


Име*
E-mail*
Коментар


Този продукт е добавен в сайта на 11.08.2020 г.
Последна актуализация на продукта на 10.02.2024 г.


« назад