Захранващ адаптор за видеорекордери HIKVISION KPL-060F-VI: AC100-240V - 12V DC, 5 A/60 W, стабилизиран. Захранваща букса 4 pin
Захранващ адаптер за видеорекордери KPL-060F-VI: AC100-240V - DC12V, 5 Amp/60 W, стабилизиран. Захранваща букса 4 pin
Захранващ адаптер за видеорекордери KPL-060F-VI: AC100-240V - DC12V, 5 Amp/60 W, стабилизиран. Захранваща букса 4 pinЗахранващ адаптер за HIKVISION видеорекордери KPL-060F-VI: AC230V - DC12V, 5 Amp /60 W/, импулсен, стабилизиран. Дължина на кабела 1.20 метра. Захранваща букса 4 pinЗахранващ адаптер за HIKVISION видеорекордери KPL-060F-VI: AC230V - DC12V, 5 Amp /60 W/, импулсен, стабилизиран. Дължина на кабела 1.20 метра. Захранваща букса 4 pinЗахранващ адаптер за HIKVISION видеорекордери KPL-060F-VI: AC230V - DC12V, 5 Amp /60 W/, импулсен, стабилизиран. Дължина на кабела 1.20 метра. Захранваща букса 4 pin
Арт. №: KPL-060F-VI
Тегло: 0.300 кг.
Марка: HIKVISION
НЯМА НАЛИЧНОСТ
Това е стар модел, който вече НЕ се предлага за продажба
Описание
Входящо напрежение: AC100-240V 47-63Hz
Изходящо напрежение: DC12V
Мощност: 5 Amp /60 W/
Дължина на кабела: AC няма, DC 1.20 m.
Захранваща букса: 4 pin.
MTBF: 50 000 часа.
Цвят: Черен.
Защити: прегряване, пренапрежение, късо съединение.
Размери: 115x52x31.50 mm.
Материал: ПВЦ.
Ефективност: 89%.
Работна температура: 0 ~ +45 °C.
Без захранващ кабел.
Адапторът е подходящ за всички HIKVISION видеорекордери /DVR и NVR/, с 4 пинова букса.
Параметри
Марка: HIKVISION
Тип захранване: Захранващ адаптер 12V DC
Входящо напрежение: 100-240 V AC
Изходящо напрежение: DC12V
Мощност в Ампери: 5 A
Мощност във Ватове: 60 W
Регулиране на изходящото напрежение: НЕ
Стабилизация на напрежението: ДА
Брой изходи: 1 с 4 pin букса
Защити: от късо съединение, от прегряване, от пренапрежение
Материал на корпуса: ПВЦ
Заключващ механизъм: НЕ
Захранващ кабел: НЕ
Работна температура: 0°C ~ +45°C