Добре дошли в първият и най-голям онлайн магазин за видеонаблюдение в България Geovision.bg във Facebook
Меню

СИСТЕМИ ЗА ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ
HD-TVI и IP охранителни камери,
видеорекордери и аксесоари

062 603410
088 9222552
087 7477257

SFP оптичен модул UTEPO SFP-1.25G-20KM-TX/RX: Single mode, Single fiber, 1.25 Gbps/20 km, LC/PC сокет, комплект предавател/приемник (1310 nm/1510nm)

SFP оптичен модул UTEPO SFP-1.25G-20KM-TX/RX: Single mode, Single fiber, 1.25 Gbps/20 km, LC/PC сокет, комплект предавател/приемник (1310 nm/1510nm)

Арт. №: SFP-1.25G-20KM-TX/RX
Тегло: 0.300 кг.
Марка: UTEPO

Гаранция:




цена с ДДС: лв.  

В наличност

 бр. 



Вижте примерна лизингова схема тук
Цени за доставка доставка с Ekont доставка със Speedy
- до офис на куриерска фирма:
5.00 лв. 3.35 лв.
- до посочен от Вас адрес
6.20 лв. 6.95 лв.
Описание

SFP оптичен модул UTEPO SFP-1.25G-20KM-TX/RX: Single mode, Single fiber, 1.25 Gbps/20 km, LC/PC сокет, комплект предавател/приемник (1310 nm/1510nm)



Рейтинг
Все още няма оценка



Ревюта

  Оцени този продукт  


Име*
E-mail*
Коментар


Този продукт е добавен в сайта на 10.01.2019 г.
Последна актуализация на продукта на 10.01.2019 г.


« назад